سردارآزمون فولاد آبدیده صحرا

رحمان بردی قاضی لار

24 ساعت از گل زیبای سردار آزمون به تیم ملی قطر در بازی جام ملت های آسیا نگذشته بود که خداداد عزیزی روی خط تلفنی  برنامه ورزش و مردم  که به طور زنده  از شبکه یک در حال پخش بود آمد و در گفتگوی تلفنی با مجری برنامه آقای شفیع گفت(( امیدوارم که گل سردار آزمون به قطر شانسی نبوده باشد)) مفهوم مخالف این جمله بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران  یعنی:  گل سردار آزمون به تیم ملی قطر شانسی بوده است.

آقای عزیزی عزیز شما فوتبالیست خوبی بودید اما کارشناس و مربی خوبی نیستید. در فوتبال روز دنیا مربیان باهوش موفق ترند و شما هرگز نتوانستید مربی خوبی باشید و البته کارشناس خوبی هم نیستید چرا که کارشناسان اگر تحلیل دقیقی ارائه ندهند لااقل نزدیک به واقع کارشناسی میکنند. حال اگر نمیتوانی از موفقیت یک هم وطن تقدیر کنی لااقل سکوت کن. و مطالب زیر را مرور کن شاید متقاعد شوی که گل آزمون حاصل تلاش و زحمت بوده است البته اگر خود را به خواب نزده باشی!!

رحمان بردی قاضی لار

24 ساعت از گل زیبای سردار آزمون به تیم ملی قطر در بازی جام ملت های آسیا نگذشته بود که خداداد عزیزی روی خط تلفنی  برنامه ورزش و مردم  که به طور زنده  از شبکه یک در حال پخش بود آمد و در گفتگوی تلفنی با مجری برنامه آقای شفیع گفت(( امیدوارم که گل سردار آزمون به قطر شانسی نبوده باشد)) مفهوم مخالف این جمله بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران  یعنی:  گل سردار آزمون به تیم ملی قطر شانسی بوده است.

وی در ادامه با همراهی مجری باسابقه برنامه جذب سردار آزمون توسط تیم های درجه یک جهان را تبلیغاتی دانستند(البته باکنایه)

والبته فرصت نکرد بگوید گل زیبای مهدوی کیا به چین در مقدماتی جام جهانی هم شانسی بودو نتوانست بگوید که گل خداد عزیزی به استرالیا به طور قطع شانسی بوده!!!

حضور مهدوی کیا در هامبورگ ،علی دایی در بایرن مونیخ ،خداد عزیزی در کلن هم تبلیغاتی بود …

این اظهار نظر بازیکن اسبق تیم ملی در حالی است که بسیاری از رسانه های معتبر جهان از سردارآزمون به عنوان مسی دیگر یاد میکنند.

آقای عزیزی عزیز  شما فوتبالیست خوبی بودید اما کارشناس و مربی خوبی نیستید .

در فوتبال روز دنیا مربیان باهوش موفق ترند و شما هرگز نتوانستید مربی  خوبی باشید والبته کارشناس خوبی هم نیستید چرا که کارشناسان اگر تحلیل دقیقی ارائه ندهند لااقل نزدیک به واقع کارشناسی میکنند .

خوب یادم میاید وقتی رونالدوی برزیلی تنها 17 سال سن داشت گزارشگر عادل تلویزیون یعنی فردوسی پور از وی به عنوان پدیده فوتبال یاد کرد و همین اتفاق هم افتاد و…

اما گویی شما بدون آنکه بازیهای تیم ملی را دنبال کنید صرفا برای پرکردن وقت برنامه ….

آقای عزیزی عزیز سردار با تلاش شبانه روزی توانسته این جایگاه را در تیم ملی فوتبال به دست آورد و در روزهای گرم مرداد ماه در شهر بسیار گرم گنبد در ساعاتی که هیچ کس جرات بیرون آمدن از خانه را نداشت زیر آفتاب سوزان مشغول تمرین فوتبال بود شاید باورتان نشود اما او برای آنکه فولاد آبدیده شود سخت ترین  تمرین ها را انجام میداد.

علت موفقیتش در یخبندان مسکو را نیز شانسی میدانی؟

هرکسی حق اظهار نظر دارد اما آیا شایسته است شما که سرد و گرم  فوتبال را تجربه کرده اید اظها نظری داشته باشید که  استدلال منطقی برای اثبات آن داشته باشید؟!

 سردار آزمون نیازی به بازار گرمی ندارد چرا که در تیم روبین کازان روسیه خوش درخشیده و با صبوری منتظره آینده است .

حال اگر نمیتوانی از موفقیت یک هم وطن تقدیر کنی لااقل سکوت کن.و مطالب زیر را مرور کن شاید متقاعد شوی که گل آزمون حاصل تلاش و زحمت بوده است البته اگر خود را به خواب نزده باشی!!

تمجید سایت AFC از مهاجم جوان تیم ملی
سردار آزمون از ۴ شوت به سمت دروازه‌ قطر یکی را تبدیل به گل پیروزی‌بخش کرد.

سایت رسمی مسابقات جام ملت‌های 2015 آسیا بعد از بازی تیم ملی کشورمان مقابل قطر که با برتری یک بر صفر همراه شد، عملکرد سردار آزمون را منتشر کرد.

میانگین طول پاس‌های که این گلزن جوان در بازی داد، 5.8 متر بود و 70.59 درصد پاس‌هایش صحیح بوده است.

در ادامه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه گزارش خود با تعریف و تمجید از مهاجم جوان تیم ملی ایران عنوان کرد که  آزمون در ۴ بازی اخیری که برای تیم ملی داشته تا به حال سه گل زده است.

foxsports: آزمون، زننده بهترین گل تورنمنت با چرخشی فوق‌العاده

ایران با تک گل سردار آزمون که روی چرخشی عالی اتفاق افتاد موفق شد راهی مرحله بعد شود.

سردار آزمون، مهاجم 20 ساله تیم ملی فوتبال ایران با چرخشی فوق العاده و غریزی توانست تنها گل تیم ملی کشورش را به ثمر برساند تا ایران مقابل قطر به پیروزی برسد. به عقیده برخی، گل زیبایی که آزمون به ثمر رساند، بهترین و زیباترین گل تورنمنت تا اینجای کار بوده است.

Goal: چرخش عالی آزمون و خونسردی او ایران را به مرحله بعد فرستاد

سردار آزمون نشان داد که چرا تیم های بزرگی از لیگ برتر انگلیس برای امضای قرارداد با وی تلاش می کنند. او با حرکتی عالی موفق شد تا تنها گل تیم ملی ایران را بزند تا این تیم قطر را در سیدنی شکست داده و بتواند با حذف قهرمان جام خلیج فارس، راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا شود.

آزمون که در باشگاه روبین کازان روسیه توپ می زند و مورد توجه تیم هایی مانند آرسنال، تاتنهام و لیورپول در لیگ برتر انگلیس است، گلی فوق العاده را در نیمه دوم وارد دروازه حریف کرد. آزمون با چرخشی عالی توپ را به گل تبدیل کرد تا موجب صعود تیم تحت هدایت کارلوس کی روش پرتغالی از گروه سوم رقابت های جام ملت های آسیا به همراه امارات متحده عربی شود. این دو تیم دو دیدار نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و موفق به صعود شدند.

رویترز: ایران در جمع ۸ تیم دور بعد/مصدومیت آزمون از ناحیه استخوان پا است
سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تنها گل مسابقه را در دقیقه 52 وارد دروازه حریف کرد تا هم نزدیک به 23 هزار تماشاگر ایرانی حاضر در ورزشگاه را شاد کند و هم قهرمان سه دوره رقابت‌های جام ملت های آسیا را برای ششمین بار پیاپی به مرحله‌ حذفی این رقابت‌ها برساند.

در نیمه نخست هم تلاش زیادی برای گلزنی انجام شده بود اما هیچ توپی وارد دروازه‌ها نشد که هواداران حاضر در ورزشگاه را شاد کند. در حالی که گنجایش ورزشگاه 82 هزار نفر بود اما بسیاری از سکوهای آن خالی مانده بود. در هر حال هواداران متعصب ایران با سر و صدای زیادی مشغول تشویق تیم محبوب شان بودند.

ایران در حالی که پنج دقیقه به پایان نیمه نخست مانده بود می‌توانست دروازه قطر را باز کند. توپ ارسالی از روی کرنر توسط پورعلی‌گنجی، کاپیتان تیم ملی به سمت دروازه حریف زده شد که احمد محمود آن را برگشت داد.

رویترز همچنین مصدومیت گلزن بلندقامت و جوان تیم ملی را استخوان پا اعلام کرد.

یاهو: قطر فاقد قابلیت تمام‌کنندگی بود

سایت یاهو گزارشی از بازی امروز ایران و قطر در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا منتشر کرد. در این گزارش از چرخش زیبا و گل دیدنی که سردار آزمون دقیقه 52 زد، به عنوان یکی از گل‌های دیدنی جام یاد کرد.

خبرگزاری ورزش آلمان: آزمون گلی طلایی برای ایران زد   :خبرگزاری ورزش آلمان گزارش‌های از 2 بازی امروز جام ملت‌های آسیا منتشر کرد.این رسانه با توجه به بازی شاگردان کی‌روش مقابل قطر در سیدنی، نوشت: در سیدنی آزمون دقیقه 52 گلی طلایی برای ایرانی‌ها زد. گلی که پاسور آن، اشکان دژاگه،‌بازیکن پیشین تیم‌های بوندس‌لیگایی بود.

وبلاگ سلام صحرا

یک پاسخ to “سردارآزمون فولاد آبدیده صحرا”

  1. fereydoondiyej Says:

    gole serdar waghean tekniki bood.harfe khodadad az rooye hesadat ast

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: